signatura  nečitelná - Zahradní restaurace

Olej na sololitu, 49x72 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
17125. Zahradní restaurace
Dražba ukončena:28.03.2018 18:24:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč