signatura nečitelná

306705. Zámecký park

popis: Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 0 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (13.11.2020 1:40:35) 2197