signatura nečitelná - Zasněžený můstek

Olej na plátně, 59x99 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
17341. Zasněžený můstek
Dražba ukončena:28.03.2018 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.03.2018 14:14:17 3428
500 Kč 08.03.2018 13:50:04 831