signatura nečitelná - Zátiší s květinou a ovocem

Olej na kartonu, 39x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
49091. Zátiší s květinou a ovocem
Dražba ukončena:30.09.2020 19:26:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč