signatura nečitelná

49091. Zátiší s květinou a ovocem

popis: Olej na kartonu, 39x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.08.2020 17:00:03 3780