signatura nečitelná

305736. Zátiší s ovocem

popis: Olej na kartonu, 28x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.07.2020 11:54:30 6182