signatura nečitelná - Zátiší s ovocem a hmoždířem

Olej na sololitu, 37x31 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
15351. Zátiší s ovocem a hmoždířem
Dražba ukončena:24.01.2018 18:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč