signatura nečitelná - Žena s náhrdelníkem

Olej na plátně, 35x25 cm. signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Plátno na 2 místech poškozeno.

signatura nečitelná
25125. Žena s náhrdelníkem
Dražba ukončena:28.11.2018 22:23:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč