signatura nečitelná

36472. Život ve městě

popis: Akvarel, 39x33 cm. Signatura vlevo dole nečitelná, datováno 33. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč