signatura nečitelná

36472. Život ve městě

popis: Akvarel, 39x33 cm. Signatura vlevo dole nečitelná, datováno 33. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 16.10.2019 17:20:47 1391
500 Kč 14.10.2019 19:16:57 5991