signatura nečitelná - Život ve městě

Akvarel, 39x33 cm. Signatura vlevo dole nečitelná, datováno 33. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

signatura nečitelná
36472. Život ve městě
Dražba ukončena:30.10.2019 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč