signatura nečitelná

27534. Zřícenina

popis: Olej na kartonu, 19x13 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:40:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč