signováno azbukou nečitelně - Divoká řeka

Olej na plátně, 75x80 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou nečitelně
34184. Divoká řeka
Dražba ukončena:27.06.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč