signováno azbukou nečitelně - Krabička

Lakované dřevo, 16x11x5 cm. Malba na vrchní desce.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno azbukou nečitelně
25584. Krabička
Dražba ukončena:12.12.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (11.12.2018 11:50:16) 1367