signováno azbukou nečitelně - Sedící akt

Pastel na sololitu, 80x57 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou nečitelně
35497. Sedící akt
Dražba ukončena:25.09.2019 22:38:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč