signováno azbukou - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 33x43 cm. Signováno vpravo dole azbukou. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signováno azbukou
37941. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.11.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč