signováno Bereny - Venkovská idyla

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Bereny, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno Bereny
12294. Venkovská idyla
Dražba ukončena:20.09.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč