signováno Berényi - Ležící ženský akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 54x82 cm. Signováno vpravo dole Berényi. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signováno Berényi
53028. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:26.11.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč