signováno Berényi

53028. Ležící ženský akt

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 54x82 cm. Signováno vpravo dole Berényi. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč