signováno Elly Strobach, značeno Royal Dux

304195. Dívčí akt

popis: Porcelán, výška: 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč