Signováno nečitelně

306228. Akt na skaliskách

popis: Olej na kartonu, 50x75 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 26.09.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.09.2020 10:14:19 6965
500 Kč 21.09.2020 17:01:27 831