signováno nečitelně - Barevná kompozice

Monotyp, 40x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

signováno nečitelně
25187. Barevná kompozice
Dražba ukončena:29.11.2018 18:41:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč