signováno nečitelně - Čertovka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
25147. Čertovka
Dražba ukončena:28.11.2018 22:38:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč