Signováno nečitelně

305901. Česká krajina

popis: Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.08.2020 20:11:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč