Signováno nečitelně

307676. Cesta na kraji lesa

popis: Olej na sololitu, 60x74 cm. Signováno vpravo dole nečitelně a datováno 1969. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.02.2021 11:06:58 269
500 Kč 23.02.2021 19:36:15 2224