Signováno nečitelně

51668. Cestou k vesnici

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.10.2020 9:17:37 51