signováno nečitelně

307346. Chalupa v lese

popis: Olej na kartonu, 14x9 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 0 hodin

konec dražby: 18.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen