Signováno nečitelně - Dámy

Kombinovaná technika, 57x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

Signováno nečitelně
89207. Dámy
Dražba ukončena:29.01.2023 20:09:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč