signováno nečitelně

303618. Dívčí akt

popis: Kresba, 35x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo