signováno nečitelně - Dívčí akt s košíkem květin

Olej na plátně, 80x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

signováno nečitelně
24918. Dívčí akt s košíkem květin
Dražba ukončena:28.11.2018 18:59:03
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:13 000 Kč