signováno nečitelně

21354. Dívka u moře

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozená, popraskaná.

dražba ukončena: 27.06.2018 22:45:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.06.2018 22:40:07 3931