signováno nečitelně - Duel krasavic

Kombinovaná technika na kartonu, 29 x 21 cm, signováno vpravo dole ligaturou a datováno 1927 rámováno v autorské paspartě pod sklem. Citlivé erotické dílo v kontextu tvorby malíře Štiky a dalších umělců, o jejichž díla nepřestává být na trhu s uměním zájem. Obraz původně pochází ze skvělé sbírky umění českých krajanů žijících ve Vídni.

signováno nečitelně
56608. Duel krasavic
Dražba ukončena:04.03.2021 21:18:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč