Signováno nečitelně - Hlavy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
307303. Hlavy
Dražba ukončena:12.01.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč