signováno nečitelně - Hotel Hilton

Olej na překližce, 85x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Signatura částečně skryta pod lištou.

signováno nečitelně
24923. Hotel Hilton
Dražba ukončena:28.11.2018 18:56:10
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč