Signováno nečitelně - Italská ulička

Olej na překližce, 37x31 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
51652. Italská ulička
Dražba ukončena:28.10.2020 20:33:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč