signováno nečitelně - Jarní Praha

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308352. Jarní Praha
Dražba ukončena:18.04.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč