signováno nečitelně - Jeteliště od Kameníček

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
303778. Jeteliště od Kameníček
Dražba ukončena:25.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč