signováno nečitelně

61616. Kapři

popis: Akvarel, 33x51 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír v krajích politý.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.06.2021 17:37:09 754