signováno nečitelně - Kolekce 10 plakátů 1947

Litografie, 100x61 cm. Všechny signovány nečitelně. Reklamní plakáty francouzských Národních železničních drah. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno nečitelně
44481. Kolekce 10 plakátů 1947
Dražba ukončena:13.05.2020 21:25:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 700 Kč