signováno nečitelně

56053. Kostel sv. Mikuláše v zimě

popis: Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:57:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč