signováno nečitelně - Kostel v zimním hávu

Olej na kartonu, 45x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
308758. Kostel v zimním hávu
Dražba ukončena:28.05.2021 20:07:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč