signováno nečitelně - Koupel u jezera

Kombinovaná grafická technika, 32x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
37210. Koupel u jezera
Dražba ukončena:13.11.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč