Signováno nečitelně

307682. Krajina u Novosedel

popis: Olej na sololitu, 28x58 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.02.2021 22:32:51 3780