Uhel na kartonu, 55 x 18 cm, rozměr s paspartou a rámem 43 x 38 cm. Rozměr díla: 20 x 16 cm, signováno nečitelně vpravo dole. Rámováno v umělecké paspartě pod sklem se zlacenou vložkou, rám bohatě ornamentálně plošně dekorovaný.
Profesionální práce poučeného malíře pocházející ze skvělé sbírky umění českých krajanů ve Vídni, brilantní virtuozita malířského provedení předurčuje řazení tohoto galerijního mistrovského díla mezi vysoce kvalitní práce výborného malíře. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto díla!