signováno nečitelně - Květinové zátiší v mořském zálivu

Olej na plátně. 56x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
39818. Květinové zátiší v mořském zálivu
Dražba ukončena:29.01.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč