signováno nečitelně - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
28982. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:27.02.2019 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč