signováno nečitelně - La rue Laffitte ac Sacre-Coeur

Akvarel, 24x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
303619. La rue Laffitte ac Sacre-Coeur
Dražba ukončena:15.02.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč