signováno nečitelně

303619. La rue Laffitte ac Sacre-Coeur

popis: Akvarel, 24x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč