Kombinovaná technika (pastel, tužka, tuž, běloba) na speciálním malířském kartonu, 38x28 cm. Signováno a datováno vpravo dole nečitělně. Rámováno.
Pozn.: Propracovaná práce zachycující kouzelnou atmosféru ostrova Tahiti ve velmi vkusné adjustaci, rámováno v exkluzivním tahitském galerijním rámu. Dílo bylo součástí výborné umělecké sbírky českých krajanů v New Yorku v USA, obraz byl zakoupen přímo na ostrově Tahiti v hlavním městě Papeete. Velmi hodnotná umělecká práce, na českém trhu s uměním se prakticky nevyskytující! Na aukcích umění v USA dosahují obdobně kvalitní díla vytvořená na Tahiti velmi dobrých výsledků. Po určení autorství značně stoupne hodnotný potenciál tohoto velmi kvalitně vypracovaného díla! Atmosféra noční krajiny pouze ozářené měsícem je vždy velkou výzvou pro malíře, neboť na výsledku se snadno rozpozná, kdo je mistr a kdo ne. Toto dílo namaloval vynikající malíř, neboť je noční scenerie propracovaná do posledního detailu. Vzácně se vyskytující dílo z Francouzské Polynésie je zkouškou českého trhu s uměním. Francouzskou Polynésii tvoří pět souostroví a 118 ostrovů. Polynésie je místem, které přitahuje svými nádhernými písečnými plážemi, blankytně modrým mořem, korálovými útesy, bujnou vegetací a tropickou krásou přívětivých místních krasavic. Umělecká díla pocházející z Tahiti proslavil nejvíce francouzský impresionalista PAUL GAUGUIN a další jeho následovníci. Umění Polynésie zaznamenává velmi dobré finanční výsledky na zahraničních aukčních trzích zejména v USA. V ČR jsou tato díla téměř nedostupná a ojediněle se vyskytující. Naprosto výjimečná umělecká nabídka s mezinárodním aukčním potenciálem!