signováno nečitelně - Letenská ulice

Kresba, 28x17 cm. Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 20. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
18962. Letenská ulice
Dražba ukončena:16.05.2018 18:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč