Olej na malířské lepence. 52x66 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rámováno v dobovém masivním galerijním širokém rámu, povrchově upraveném patinovaným stříbrem.
Obraz původně pochází ze židovské kvalitní sbírky, kdy židovští sběratelé za 2. světové války odstraňovali signatury, aby zabránili rabování jejich uměleckých sbírek, což by mohl být i případ tohoto díla.
Imprese projevující se v rázném nasazení barev, mistrně propojuje letní scenérii s naprosto dokonalou perspektivou, kdy poučené oko sběratele snadno postřehne, že má před sebou velmi kvalitní dílo. Po určení autorství stoupne radikálně hodnota tohoto mimořádného impresionistického díla, obchodovatelného i na mezinárodních trzích s uměním! Velká sběratelská příležitost.