Signováno nečitelně

55437. Lidice budou žít

popis: Patinovaná keramika, výška s podstavcem 44 cm. Bez podstavce 42 cm. Značeno nečitelně.

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen