Signováno nečitelně - Lidice budou žít

Patinovaná keramika, výška s podstavcem 44 cm. Bez podstavce 42 cm. Značeno nečitelně.

Signováno nečitelně
55437. Lidice budou žít
Dražba ukončena:03.03.2021 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč