Signováno nečitelně

306695. Luční kvítí

popis: Olej na kartonu, 50x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.11.2020 21:52:41 3780