Signováno nečitelně - Městské panoráma

Kvaš, 70x102 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 52. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
307608. Městské panoráma
Dražba ukončena:16.02.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.02.2021 19:33:39 2467