signováno nečitelně - Mladá žena

Olej na kartonu, 30x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29470. Mladá žena
Dražba ukončena:27.03.2019 18:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč